close
تبلیغات در اینترنت
نتيجه انتخابات مجلس شوراي اسلامي شهرستان ممسني ورستم
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

نیوز

نسیم آنلاین | آخرین اخبار از نتایج غیررسمی انتخابات گروه سیاسی «نسیم آنلاین»:: با پایان یافتن ماراتن نفس‌گیر انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، گمانه‌زنی‌ها درباره نتایج این انتخابات آغاز شده است. منابع رسمی و غیر رسمی می‌گویند…

نتيجه انتخابات مجلس شوراي اسلامي شهرستان ممسني ورستم

نسیم آنلاین | آخرین اخبار از نتایج غیررسمی انتخابات

گروه سیاسی «نسیم آنلاین»:: با پایان یافتن ماراتن نفس‌گیر انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، گمانه‌زنی‌ها درباره نتایج این انتخابات آغاز شده است.

منابع رسمی و غیر رسمی می‌گویند که در تهران و بسیاری از شعب اخذ رای در کشور حضور مردم از انتخابات مجلس گذشته بیشتر است.

آمارهایی که از توزیع تعرفه‌ها در تهران و در سراسر کشور به گوش می رسد، حاکیست که مشارکت نهایی در تهران قطعا بیش از 50 درصد خواهد بود و احتمالا این مشارکت در شهرستان‌ها از مرز 70 درصد عبور می‌کند. مشاهدات میدانی، گزارش‌ها و تصاویر ارسالی از شعب اخذ رای در مورد حضور مردم و نوع رای آنها نیز نتایجی متفاوت از پیش‌بینی‌های روزهای قبل از انتخابات را بیان نمی‌کند، گزارش‌ها می‌گویند که بسیاری از مردم بویژه تهرانی‌ها بصورت "لیستی" در انتخابات شرکت کرده‌اند و یا به اصولگرایان رای داده‌اند یا اصلاح‌طلبان. اخذ نتایج حضور مردم نیز همانند آنچه که قریب به اتفاق نظرسنجی‌های معتبر یکی دو روز گذشته خبر داده‌ اند، نشانگر حرکت شانه به شانه اصولگرایان و اصلاح طلبان در شهر تهران و احتمال برتری 60 درصدی اصولگرایان نسبت به 40 درصد رای اصلاح‌طلبان در سراسر کشور است.

«نسیم آنلاین» تلاش می‌کند بر اساس اخبار غیررسمی ولی نسبتا موثقی که از منابع مختلف خبری در سطح کشور به دست می‌آید، در اسرع وقت نتایج شمارش آرا در حوزه ها و شعب مختلف اخذ را منتشر نمایند.

مخاطبین «نسیم آنلاین» می‌توانند از اینجا اخبار روز انتخابات را به صورت لحظه به لحظه ملاحظه نمایند.

 

* شنبه هشتم اسفند ماه

ساعت 14:34- محمدمهدی زاهدی وزیر علوم دولت قبل نماینده مردم کرمان شد.  

ساعت 14:24- آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد

حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: سید ابوالفضل موسوی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه اردکان: محمدرضا تابش (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه مبید و تفت: کمال دهقانی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: محمدرضا بابایی(اصولگرا) و صباغیان(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

ساعت 14:20- آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی - اقلیت‌های دینی

حوزه انتخابیه زرتشتیان: اسفندیار اختیاری (مستقل)
حوزه انتخابیه کلیمیان‌: مره‌صدق (مستقل)
حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی: یوناتن بت‌کلیا (مستقل)
حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران: کارن‌خانلری (مستقل)
حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران:  ژرژیک آبرامیان (مستقل)

ساعت 14:18- آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی - همدان

حوزه انتخابیه همدان: حاجی‌بابایی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه اسدآباد: رنجبرزاده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: پورمختار(اصولگرا)
حوزه انتخابیه تویسرکان: محمدمهدی مفتح (اصولگرا)
حوزه انتخابیه رزن: حسن لطفی (اصلاح‌طلب) و عطا‌الله سلطانی صبور (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ملایر: محمد کاظمی (اصلاح‌طلب)؛ احمدی‌آزادی‌خواه (اصولگرا) و علیرضا امامی (اصلاح‌طلب) برای کسب دومین کرسی نمایندگی این شهرستان در دور دوم به رقابت می‌پردازند.
حوزه انتخابیه نهاوند: حسن بهرام‌نیا (اصولگرا)

ساعت 14:15- آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی - هرمزگان

حوزه انتخابیه بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و بندر خمیر: حسین هاشمی تختی(اصولگرا)، محمد عاشوری(اصلاح‌طلب) و احمد مرادی(اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه میناب، رودان، سیریک، جاسک و بشاگرد: مصطفی ذوالقدر (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزم‌نژاد (اصلاح‌طلب) و احمد جباری (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

ساعت 14:12- آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی - مرکزی

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: کریمی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان: سید محمد حسینی (مستقل)
حوزه انتخابیه خمین: ابراهیم رضایی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: شهلا میر گلوبیات (اصولگرا) و محمدرضا منصوری(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه شازند: غفاری (اصولگرا) و ابراهیمی (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه محلات و دلیجان: سلیمی (اصولگرا)

ساعت 14:10- آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی - لرستان

حوزه انتخابیه الیگودرز: محمد خدابخشی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بروجرد: علاءالدین بروجردی(اصولگرا)، هادی مقدسی(مستقل) عباس گودرزی (اصولگرا) و فاطمه مقصودی(مستقل)؛ انتخابات به‌دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه پلدختر: حمیدرضا کاظمی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره: محمد بیرانوند (اصلاح‌طلب)، مرتضی محمودوند(مستقل)، محمدرضا ملک‌شاهی راد(اصولگرا) و اعظم محمدنیا(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه دلفان و سلسله: علی رستمیان (مستقل)
حوزه انتخابیه دورود و ازنا: حسین گودرزی (اصولگرا) و مجید کیانپور (مستقل)؛ انتخابات به‌ دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه کوهدشت: اله‌یار ملکشاهی (اعتدال‌گرا)

ساعت 14:07- آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی - کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: غلام‌محمد زارعی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده: عدل هاشمی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون (اصلاح‌طلب)

ساعت 14:06- آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی - کرمانشاه

حوزه انتخابیه کرمانشاه: عبدالرضا مصری(اصولگرا)، سید قاسم جاسمی(اصولگرا)؛ انتخاب نفر سوم به دور دوم کشیده شد، شامل: احمد صفری(اصلاح‌طلب) و سیدسعید حیدری‌طیب(اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو: حشمت‌الله فلاحت‌پیشه (اصولگرا)
حوزه انتخابیه پاوه،  جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر: شهاب نادری(اصولگرا)
حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا (اصولگرا) و محمد رستگار(اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به‌دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه قصرشیرین و سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب: فرهاد تجری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین: حسن سلیمانی (اصولگرا)

ساعت 14:05- آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی - کرمان

حوزه انتخابیه کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی(اصولگرا) و محمدمهدی زاهدی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بافت: بختیاری (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه بم و ریگان: نیکزادی(اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه جیرفت و عنبر‌آباد: کمالی‌پور (اعتدال‌گرا)
حوزه انتخابیه رفسنجان: محمد انارکی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسین امیری‌خامکانی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر: شهباز حسن‌پور بیلگری (اعتدال‌گرا)
حوزه انتخابیه شهر بابک: علی اسدی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج: حمزه‌ای (اصلاح‌طلب)

ساعت 13:20 -در استان خراسان شمالی به ترتیب آیت الله حبیب الله مهمان نواز، آیت الله علی محمدی خراسانی و آیت الله سید حمید حوالی شهریاری بیشترین آرای انتخابات را کسب کردند

ساعت 13:11 - در شهرستان گرمه نیز به ترتیب آقایان موسی الرضا ثروتی، مهدی غلامی، قاسم جعفری، علی قربانی، علی اکبری، رضا وحدانی موفق به کسب اکثریت آرا شدند.

ساعت 13:01 - در حوزه انتخابیه اسفراین و شیروان به ترتیب آقایان هادی قوامی وعبدالرضا عزیزی با کسب اکثریت آرا، به عنوان منتخبین مردم در دهمین مجلس شورای اسلامی انتخاب شدند

ساعت 12:51 -عباس کعبی‌،سیدمحمدعلی موسوی جزایری،عبدالکریم فراحانی،محسن حیدری آل‌کثیر،محمدحسین احمدی و سیدعلی شفیعی از استان خوزستان به مجلس خبرگان راه یافتند.

علی فلاحیان، نماینده فعلی این استان رای کافی نیاورد.  

ساعت 12:40 - آخرین آمار غیر رسمی از شمارش 75درصد از صندوق های شهر اصفهان:

1- حسن کامران  135161
2- حمید رضا فولادگر 128453
3- احمد سالک  126635
4- عباس مقتدایی 121367
5- ناهید تاج الدین  119639
6- مجید نادرالاصلی 117387
7- حیدرعلی عابدی  109221
8- نیره اخوان 98298
9-کمال حیدری  97961
10- علیرضا آجدانی  95365

♦️هنوز حدود 25 درصد از صندوق های مربوط به شمال و  شرق اصفهان شمارش نشده است./ این امار غیررسمی است

ساعت 12:28 - دکتر فریدون عباسی، رییس سازمان انرژی اتمی دولت قبل نماینده مردم شیراز شد.

ساعت 12:18 - نتایج غیر رسمی استان بوشهر از پیروزی اعتدالگرایان و اصلاح طلبان در شهرستانهای این استان حکایت دارد.
دشتستان محمد باقر سعادت                              اعتدالگرا                  

کنگان، دیر و جم     سکینه الماسی                      اعتدالگرا   

دشتی و تنگستان     سیدکمال‌الدین شهریاری         اصولگرا               

بوشهر، گناوه و دیلم                عبدالحمید خدری     اصلاح‌طلب           

    

ساعت 12:18 - از حوزه صومعه‌سرا، سید کاظم دلخوش از لیست صدای ملت به مجلس راه یافت.

ساعت 12:15 -از حوزه پاوه، شهاب نادری _اصولگرا به مجلس راه یافت

ساعت 12:08 - از حوزه لنگرود مهرداد بائوج لاهوتی از لیست #امید به مجلس راه یافت

ساعت 11:58 - خراسان رضوی»/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

🔹چناران و طرقبه: محمد دهقان (اصولگرا)
🔹مشهد و کلات: نصرالله پژمانفر (اصولگرا)، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی (اصولگرا)، جواد کریمی قدوسی (اصولگرا)، محمدحسین‌ حسین‌زاده بحرینی (اصولگرا)، رضا شیران (اصولگرا)
🔹گناباد: حمید بنایی (مستقل)
🔹تربت حیدریه: سعید باستانی و ابوالقاسم خسروری *دور دوم
🔹درگز: حاتمیان (اصلاح‌طلب)
🔹کاشمر، بردسکن و خلیل آباد: بهروز بنیادی
🔹خواف و رشتخوار: محمود نگهبان سلامی
🔹فریمان و سرخس: احسان قاضی‌زاده (اصولگرا)
🔹سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب: مقصودی (اصولگرا)، سبحانی‌فر (اصلاح‌طلب)
🔹قوچان و فاروج: رستمی‌ثانی (اصولگرا)
🔹تربت جام و تایباد: رحیمی (اصلاح‌طلب)

 

ساعت 11:45 -حسین هاشمی تختی پور، استاندار سابق هرمزگان، نماینده مردم بندرعباس شد

ساعت 11:35 -اعلام نتایج رسمی از سوی وزارت کشور:

* از آستانه اشرفیه، محمدحسین قربانی از مجموع ٥٤ هزار و ٥٧٤ رای، با کسب ١٩ هزار و ٣١١ رای راهی مجلس دهم شد.

* از طوالش، رضوانشهر و ماسال ، محمود شکری، از مجموع ١٨٢ هزار و ٥٩٤ رای ، با کسب ٤٨ هزار و ٨٨٦ رای راهی مجلس دهم شد.

* از رزن، از مجموع ٦٣ هزار و ٨٢٠ رای حسن لطفی با کسب ١٥ هزار و ١٣ رای و عطااله سلطانی صبور با کسب ١٤ هزار و ٨٩٩ رای به مرحله دوم راه یافتند.

 

ساعت 11:20- اعلام نتایج رسمی از سوی وزارت کشور:

* از اقلید، سید حسین افضلی از مجموع ٥٥ هزار و ٩٧٢ رای، با کسب ٢٠ هزار و ٨٨٣ رای راهی مجلس دهم شد.

* از بیجار، حمدالله کریمی از مجموع، ٤٨ هزار و ٦٥٤ رای، با کسب ١٥ هزار و ٩١٩ رای راهی مجلس دهم شد.

* از قروه و دهگلان، علی محمد مرادی، از مجموع ٩٧ هزار و ٢٥ رای ، با کسب ٣٩ هزار و ٣٠٢ رای راهی مجلس دهم شد.

* از مرند و جلفا، از مجموع ١٥٨ هزار و ٣٢٤ رای، کریم شافعی با کسب، ٢٩ هزار و ٦٧٢ رای و محمدحسن نژاد ، رای به مرحله دوم راه یافتند.

* از بهار و کبوتر آهنگ، محمدعلی پور مختار از مجموع ١٤٢ هزار و ٣٦٦ رای، با کسب ٣٩ هزار و ٧٢٥ رای راهی مجلس دهم شد.

*از ساوه و زرندیه از مجموع ١٢٢ هزار و ٦٢٤ رای ، خانم شهلا میرگلوبیات با کسب ٢٣ هزار و ٨٨١ رای، و محمدرضا منصوری با کسب ٢٢ هزار و ٧٦٢ رای به مرحله دوم راه یافتند .

 

ساعت 11:00- استان مازندران:

🔹بابل: نجفی (اصلاح‌طلب)

🔹نوشهر و چالوس: احمدی لاشکی (اصولگرا)

🔹نکا، بهشهر و گلوگاه: محمد علی شاعری

🔹آمل و لاریجان: عزت‌الله یوسفیان ملا (اصولگرا)

🔹 بابلسر و فریدونکنار: ولی‌الله نانواکناری (اصولگرا)

🔹ساری: علی‌اصغر یوسف‌نژاد (اصلاح‌طلب)، محمد دامادی (اصلاح‌طلب)

 

ساعت 10:50- جدیدترین آمار از نتایج غیر رسمی انتخابات مجلس خبرگان رهبری؛

۱. علی اکبر هاشمی رفسنجانی
۲. حسن روحانی
۳. محسن قمی
۴. محمد امامی کاشانی
۵. محمد علی موحدی کرمانی
۶. قربانعلی دری نجف آبادی
۷. احمد جنتی
۸. محمد محمدی ری شهری
۹. سید ابوالفضل میرمحمدی
۱۰. سید محمود علوی
۱۱. ابراهیم امینی
۱۲. محمد یزدی
۱۳. نصرت الله شاه آبادی
۱۴. محسن اسماعیلی
۱۵. محمد علی تسخیری
۱۶. تقی مصباح یزدی

 

ساعت 10:35- کردستان/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

مجلس
بیجار: حمدالله کریمی
سقز و بانه: محسن بیگلری (اصلاح‌طلب)
قروه و دهگلان: علی‌محمد مرادی
مریوان و سروآباد: منصور مرادی (مستقل) و امید کریمیان (اصلاح‌طلب) *دور دوم

ساعت 10:32- بر اساس گزارش‌های غیررسمی؛ تاکنون نزدیک به ۶۰ درصد منتخبان مجلس دهم اصولگرا هستند/ 30 درصد اصلاح طلب و حامیان دولت

ساعت 10:28- قزوین/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

مجلس
تاکستان: بهمن طاهرخانی (اصلاح‌طلب)
بوئین‌زهرا: بابایی (اصلاح‌طلب)

ساعت 10:26- فارس/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

مجلس
نیریز و استهبان: فرهاد طهماسبی‌ (اصولگرا)، اصغر مسعودی (مستقل)
لامرد و مهر: محسن علوی (اصلاح‌طلب)
داراب و زرین دشت: عسگری (اصولگرا) و انصاری (اصلاح‌طلب) *دور دوم
خرامه، سروستان و کوار: داریوش اسماعیلی (اصولگرا)
آباده، بوانات و خرم‌بید: زارع (اصولگرا)
لارستان، خنج و گراش: جمشید جعفرپور (اصولگرا)
اقلید: سید حسین افضلی (اصلاح‌طلب)
کازرون: رضازاده (مستقل)
فسا: جمالی نوبندگانی (اصولگرا)
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند: کرم‌پور (اصلاح‌طلب)

خبرگان
اسدالله ایمانی
علی‌اصغر دستغیب
احمد بهشتی
 

ساعت 10:25- اردبیل/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

مجلس
پارس آباد و بیله سوار: ایرج بیگدلو (اصولگرا) و شکور پورحسین (مستقل) *دور دوم
خلخال و کوثر: بشیر خالقی (مستقل)
مشکین شهر: ولی ملکی (اصولگرا) و محمود عباس‌زاده مشکینی (اصولگرا) *دور دوم
گرمی: میرحمایت میرزاده (اصلاح‌طلب)
اردبیل، نمین، سرعین و نیر: رضاکریمی (اصلاح‌طلب)، صدیف‌بدری (اصولگرا).// اکبر نیک‌زاد (اصولگرا) و محمد فیضی (اصلاح‌طلب) *دور دوم

ساعت 10:24- تهران/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

مجلس
ورامین و پیشوا: سید حسین نقوی حسینی (اصولگرا)
پاکدشت: محمد قمی(اصلاح‌طلب)

ساعت 10:23- البرز/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

مجلس
ساوجبلاغ: محمود بهمنی (اصولگرا)
کرج: عزیز اکبریان (اصولگرا)، محمد جواد کولیوند (اصولگرا)

ساعت 10:22- چهارمحال و بختیاری/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

مجلس
شهرکرد: سامان اردشیر نوریان (اعتدال)
لردگان: محمد خالدی سردشتی

خبرگان
علیرضا اسلامیان

ساعت 10:17-  خراسان رضوی/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

مجلس
چناران و طرقبه: محمد دهقان (اصولگرا)
مشهد و کلات: نصرالله پژمانفر (اصولگرا)، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی (اصولگرا)، جواد کریمی قدوسی (اصولگرا)، محمدحسین‌ حسین‌زاده بحرینی (اصولگرا)، رضا شیران (اصولگرا)
گناباد: حمید بنایی (مستقل)
تربت حیدریه: سعید باستانی و ابوالقاسم خسروری *دور دوم
درگز: حاتمیان (اصلاح‌طلب)
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد: بهروز بنیادی
خواف و رشتخوار: محمود نگهبان سلامی
فریمان و سرخس: احسان قاضی‌زاده (اصولگرا)
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب: مقصودی (اصولگرا)، سبحانی‌فر (اصلاح‌طلب)
قوچان و فاروج: رستمی‌ثانی (اصولگرا)
تربت جام و تایباد: رحیمی (اصلاح‌طلب)

ساعت 10:15- خراسان شمالی/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

مجلس
بجنورد: علی اکبری (اصلاح‌طلب)، علی‌قربانی (اصلاح‌طلب)
شیروان: عبدالرضا عزیزی (اصولگرا)
اسفراین: هادی قوامی (اصولگرا)

خبرگان
حبیب‌الله مهمان نواز

ساعت 10:14- زنجان ؛ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

مجلس
ابهر و خرمدره: محمدرضا خانمحمدی و محمد عزیزی *دور دوم
خدابنده: احمد بیگدلی و سیدالبرز حسینی *دور دوم
ماهشان، انگوران و ایجرود: مرتضی خاتمی
 

ساعت 10:10- عباسعلی پوربافلانی از حوزه انتخابیه نایین در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 09:29- شهرستان کرمانشاه:
1. مصری
2. جاسمی
3. کرمی راد  و حیدری طیب در دور دوم

ساعت 09:28- شهرستان اسلام آباد غرب و دالاهو: حشمت الله فلاحت پیشه

ساعت 09:27- سرپل ذهاب، قصر شیرین و گیلان غرب: تجری/ اورامانات: نادری/ سنقر و کلیایی: حجت الاسلام حسینی کیا / صحنه، هرسین و کنگاور: سلیمانی

ساعت 09:20-  نتایج رسمی وزارت کشور:
* از حوزه نایین، خور و بیابانک ، از مجموع ٣٩ هزار و ٥٢٩ رای؛ عباسعلی پوربافرانی با ١١ هزار و ١٥٤ رای به مجلس راه یافت.

* از حوزه سیرجان و بردسیر؛ از مجموع ١٤٤ هزار و ٧٠١ رای؛ شهباز حسن پور بیگلری  با کسب ٥٤ هزار و ٩٧٠ رای به مجلس راه یافت.

 

ساعت 08:55-

در حوزه انتخابیه نطنز، بخش قمصر؛ مرتضی صفاری نطنزی
در حوزه انتخابیه بوکان ؛ قسیم عثمانی
در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان ؛حمید بنایی
در حوزه انتخابیه تربت حیدریه، مه ولات و زاوه؛ سعید باستانی و ابوالقاسم خسروی در دور دوم رقابت می‌کنند.

 

ساعت 08:47-  نتایج رسمی وزارت کشور:

 

* از حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان از مجموع ٤٨٤٦٣ رای؛ محمد حسینی با کسب ١٣٠٤٢ رای به مجلس راه یافت.

* از حوزه نطنز و قمصر، از مجموع ٣٧٦٤٤ رای؛ مرتضی صفاری نظنزی با کسب ٩٨٤٢ رای به مجلس راه یافت.

ساعت 08:36-   روحانی، هاشمی، امامی کاشانی و موحدی کرمانی در صدر منتخبان خبرگان استان تهران هستند.

ساعت 08:26-  اولین نتایج رسمی شمارش آراء انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی وزارت کشور اعلام شد:

* از حوزه قائنات و زیرکوه از مجموع ٨٧٦٨٧ رای ؛ فرهاد فلاحتی  با ٣٠٠١٢ به مجلس راه یافت.

* از حوزه کلیبر و خود افرین از مجموع ٦٣٤٨٠ رای؛ قلی الله قلی زاده با ٣٦٩٣٦ به مجلس راه یافت.

* از تویسرکان با ٤٥ هزار ٤٣٦ رای؛ محمدمهدی مفتح با رای ٣٩ هزار ٦٢٣ رای به مجلس راه یافت.

* شهر بابک از مجموع ٤٥ هزار و ٦٦ رای؛ علی اسدی با ١٦ هزار و ٩٥٤ رای به مجلس راه یافت.

ساعت 07:56-  علیزاده نماینده مردم ورزقان در مجلس دهم و سلمان خدادادی نماینده مردم ملکان شدند

ساعت 07:40-  «گیلان»/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

آستارا: ولی داداشی (اصولگرا)
رودسر و املش: اسدالله عباسی (اصولگرا)

ساعت 07:30- «اقلیت‌های مذهبی»/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

کلیمیان: مره صدق
ارامنه شمال: کارن خانلری
آشوری: یوناتن بت‌کلیا

ساعت 07:20- نمایندگان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری مشخص شدند. حضرات آیات سیدیوسف‌ طباطبایی‌نژاد، مرتضی‌مقتدایی، عبدالنبی‌نمازی، سیدابوالحسن‌مهدوی و عبدالمحمودعبداللهی به عنوان منتخبان مردم اصفهان راهی مجلس خبرگان رهبری شدند.

ساعت 07:20- نتایج شمارش آرا در حوزه انتخابیه قم نشان می‌دهد که از مجموع ۴۶۴ هزار و ۷۱ رای، احمد امیرآبادی فراهانی با ۲۲۵ هزار و ۵۵۶ رای، علی لاریجانی با ۱۶۲ هزار و ۴۰ رای و مجتبی ذوالنوری با ۱۴۳ هزار و ۶۵۴ رای بیشترین آرای این دوره از انتخابات را از آن خود کردند.

ساعت 07:10- «سیستان و بلوچستان»/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

سراوان: محمد باسط درازهی
زابل و زهک: حبیب الله دهمرده (اصولگرا)، احمدی علی کیخا (اعتدالی)
ایرانشهر، سرباز، دلگان: عبدالناصر درخشان (اصلاح‌طلب)
چابهار، نیک شهر: عبدالغفور ایران نژاد (اصولگرا)
خاش، میرجاوه: علی کرد (اصولگرا)
زاهدان: علیم یارمحمدی (اصلاح‌طلب)، غلامرضا عزیزیان (اصلاح طلب)

ساعت 07:03- «بوشهر»/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

دشتی: سید کمال الدین شهریاری
کنگان، جم و دیر: سکینه الماسی (اصلاح‌طلب)
بوشهر: عبدالحمید خدری (اصلاح‌طلب)

ساعت 06:57- «آذربایجان شرقی»/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

ملکان: سلمان خدادادی
هشترود: سید حمزه امینی (مستقل)
بناب: ضیا الله اعزازی (اصولگرا)

ساعت 06:55- «کرمانشاه»/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های غیررسمی

قصرشیرین: فرهاد تجری (اصولگرا)
کنگاور، هرسین و صحنه: حسین سلیمانی

ساعت 06:50-  آمار قطعی نتایج انتخابات مجلس در استان «همدان» بر اساس گزارش‌های غیررسمی

ملایر: محمد کاظمی (اصلاح‌طلب)
نهاوند: حسن بهرام‌نیا (اصولگرا)
کبودرآهنگ: محمدعلی پورمختار (اصولگرا)
اسدآباد: اکبر رنجبرزاده (اصولگرا)
تویسرکان: محمد مهدی مفتح (اصولگرا)

ساعت 06:49- آمار قطعی نتایج انتخابات در استان «خوزستان» بر اساس گزارش‌های غیررسمی

شوشتر: سهراب گیلانی (اصولگرا(
خرمشهر: عبدالله سامری (مستقل)
شادگان: مجید ناصری نژاد (اصولگرا)
اندیمشک: فریدون حسنوند (اصولگرا)
دزفول: عباس پاپی زاده (اصولگرا)
ماهشهر، امیدیه، هندیجان: حبیب آغاجری (اصولگرا)

ساعت 06:48- آمار قطعی نتایج انتخابات در استان «اصفهان» بر اساس گزارش‌های غیررسمی

اردستان: سید صادق طباطبایی نژاد (اصولگرا)
کاشان: سید جواد ساداتی نژاد (اصولگرا)

ساعت 06:47- آخرین اخبار از نتایج انتخابات مجلس خبرگان در برخی حوزه های انتخابیه بدین شرح است: حوزه انتخابیه

حوزه انتخابیه یزد: آیت الله ابوالقاسم وافی

حوزه انتخابیه قم: آیت الله محمد دانش زاده(مومن)

حوزه انتخابیه کهکیلویه و بویراحمد: آیت الله ملک حسینی

حوزه انتخابیه سمنان: آیت‌الله سید محمد شاهچراغی

حوزه انتخابیه خراسان شمالی: آیت الله حبیب الله مهمان نواز

ساعت 06:30- سید جواد حسینی‌کیا از حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی، در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 06:29- شهاب نادری از حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات، در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 06:24- حسن سلیمانی ‌از حوزه انتخابیه صحنه، هرسین و کنگاور، در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 06:09- سیدحمزه امینی ‌از حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 06:08- امیری خامکانی از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 06:03-  آخرین اخبار از برخی از حوزه انتخابیه بدین شرح است:

فرماندار فردوس گفت: با اکثریت آرا محمدرضا امیرحسنخانی به عنوان نماینده مردم شهرستانهای فردوس، طبس، بشرویه و سرایان به مجلس دهم راه یافت.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: سید صادق طباطبائی‌نژاد با کسب بیشترین آرا، به عنوان نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

فرماندار شاهرود از راهیابی سیدحسن حسینی شاهرودی به مجلس دهم خبر داد.

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار دامغان از پیروزی اسماعیل حسن بیگی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان خبر داد.

فرماندار شهرستان لردگان گفت: محمد خالدی با کسب بیشترین آراء به عنوان نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

فرماندار گرمسار از راهیابی غلامرضا کاتب به دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان‌های گرمسار و آرادان خبر داد.

ساعت 06:02- در حوزه انتخابیه شهر قم از مجموع 464071 رای شمارش تاکنون:
امیر آبادی 225556 رای
لاریجانی  162040 رای
ذوالنور 143654رای

ساعت 06:01-  اسدالله عباسی از حوزه انتخابیه رودسر و املش در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 05:56- محسن کوهکن از حوزه انتخابیه لنجان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 05:55- از حوزه انتخابیه بجنورد، اکبری و قربانی به مجلس را یافتند.

ساعت 05:53- در حوزه انتخابیه دهلران تاکنون شادمهر کاظم زاده با اخذ آرا بالاتر نسبت به رقبا پیشتاز است.

ساعت 05:51- در حوزه انتخابیه گرمی، میرحمایت میرزاده با کسب ۲۲ هزار و ۱۵۰ رای از رقبا پیش افتاده است؛ در این شهرستان ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در هشتمین دوره مجلس نیز با کسب ۱۹ هزار و ۵۷ رای با وی رقابت تنگاتنگی دارد.

ساعت 05:50- در حوزه انتخابیه ایلام جلال میرزایی، لطیف صادقی، سارا فلاحی، سلام امینی، روح اله ناصرزاده، سجاد امیدی پیشتاز هستند.

ساعت 05:48- محمد وحدتی‌هلان از حوزه انتخابیه بستان‌‌‌آباد در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 05:38- محمدعلی پورمختار از حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 05:34- سیدیوسف‌ طباطبایی‌نژاد، مرتضی‌مقتدایی، عبدالنبی‌نمازی، سیدابوالحسن‌مهدوی و عبدالمحمود عبدالهی از حوزه انتخابیه استان اصفهان به عنوان نماینده مجلس خبرگان انتخاب شدند.

ساعت 05:31- سیدحسن عاملی از حوزه انتخابیه استان  اردبیل به عنوان نماینده مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 05:30- سیدمحمدعلی موسوی جزائری، عباس کعبی، سید علی شفیعی، محسن حیدری (آل‌کثیر)، عبدالکریم فرحانی از حوزه انتخابیه استانخوزستان به عنوان نماینده مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفتند.

ساعت 05:29- قربانعلی اسدی از حوزه انتخابیه شیروان به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

ساعت 05:28- فرماندار گرمسار از راهیابی غلامرضا کاتب به دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان‌های گرمسار و آرادان خبر داد.

ساعت 05:26- سید علاءالدین خادم از حوزه انتخابیه سپیدان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 05:23- مهدی برومندی از حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان، پاسارگاددر شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 05:22- حسین رضازاده از حوزه انتخابیه کازرون در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 05:17- محمد جواد جمالی از حوزه انتخابیه فسا در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 05:16- محمدرضا رضایی کوچی از حوزه انتخابیه جهرم در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 05:15- فرماندار شهرستان لردگان گفت: محمد خالدی با کسب بیشترین آراء به عنوان نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

ساعت 05:14- فرماندار شاهرود از راهیابی سیدحسن حسینی شاهرودی به مجلس دهم خبر داد.

ساعت 05:13- معاون سیاسی و امنیتی فرماندار دامغان از پیروزی اسماعیل حسن بیگی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان خبر داد.

ساعت 05:12- جمشید جعفرپور از حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 05:11- انتخابات حوزه انتخابیه سمیرم (استان اصفهان) با حضور سلیمی و اسعدی به دور دوم کشیده شد.

ساعت 05:10- رحیم زارع از حوزه انتخابیه آباده، بوانات و خرمبید در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 05:09- ابوذر کرمپور از حوزه انتخابیه فیروزآباد ،قیر و فراشبند در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 05:01- امیر طاهرخانی از حوزه انتخابیه  تاکستان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:58- ولی ملکی از حوزه انتخابیه مشکین شهر در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:51- محمد خدابخشی از حوزه انتخابیه الیگودرز شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:47- مرتضی صفاری نطنزی از حوزه انتخابیه نطنز، بادرود و قمصرشمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:46- در حوزه انتخابیه استان گلستان از مجموع حدود ۷۲ هزار رای شمارش شده برای انتخابات خبرگان:

 آیت الله نورمفیدی حدود ۵۲ هزار رای
 آیت الله شاهرودی حدود ۲۱ هزار رای
 آیت الله سعدی حدود ۱۳ هزار رای

در حوزه انتخابیه استان همدان از ۴۵۰۰۰ رای ماخوذه:

آیت الله موسوی ۲۴۰۰۰
آیت الله محمدی ۱۴۰۰۰
حجت الاسلام رازینی ۸۹۰۰
حجت الاسلام شعبانی ۸۹۰۰

ساعت 04:45- محمود رضا شریفی از حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر،چادگان و بوئین میاندشت در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:44- آخرین نتایج شمارش آرا در 12 حوزه انتخابیه فارس:

لامرد و مغ: سیدمحسن علوی (اعتدالی)

سروستان، کوار و خرامه: داریوش اسماعیلی (اصولگرا)

فیروزآباد: کرمپور (اعتدالی)

آباده: رحیم زارع (اعتدالی)

لار: جمشید جعفرپور (اصولگرا)

جهرم: رضایی کوچی (اصولگرا)

ممسنی و رستم: گودرزی (صالاح‌طلب)

فسا: جمالی (اصلاح‌طلب)

کازرون: رضازاده (مستقل)

مرودشت: برومند (اصولگرا)

سپیدان: علاءالدین خادم (اصلاح‌طلب)

ساعت 04:43- نتایج آخرین شمارش آرا مجلس خبرگان رهبری در برخی از حوزه های انتخابیه بدین شرح است:

رئیسی از حوزه انتخابیه خراسان جنوبی، مجتهد شبستری از حوزه انتخابیهآذربایجان شرقی و احمد خاتمی از حوزه انتخابیه کرمان به مجلس خبرگان راه یافتند

در حوزه انتخابیه استان گلستان از مجموع حدود ۷۲ هزار رای شمارش شده برای انتخابات خبرگان:

آیت الله نورمفیدی حدود ۵۲ هزار رای
آیت الله شاهرودی حدود ۲۱ هزار رای
آیت الله سعدی حدود ۱۳ هزار رای

در حوزه انتخابیه استان همدان از ۴۵۰۰۰ رای ماخوذه:

آیت الله موسوی ۲۴۰۰۰
آیت الله محمدی ۱۴۰۰۰
حجت الاسلام رازینی ۸۹۰۰
حجت الاسلام شعبانی ۸۹۰۰

آیت الله میرباقری در حوزه انتخابیه استان البرز در شمارش آرا پیشی گرفته است.

آیات علم‌الهدی و شاهرودی در حوزه انتخابیه استان خراسان رضوی در شمارش آرا پیشی گرفته‌اند.

در حوزه انتخابیه استان سمنان، آیت الله سیدمحمد شاهچراغی؛ در حوزه انتخابیه استان بوشهر، سیدهاشم حسینی بوشهری؛ در حوزه انتخابیه استانکهگیلویه، ملک حسینی و در حوزه انتخابیه استان قم، محمد مومن به مجلس خبرگان راه یافتند.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی و مولوی نذیر‌احمد سلامی از در حوزه انتخابیه استان سیستان و بلوچستان به مجلس خبرگان رهبری راه یافتند.

در حوزه انتخابیه استان مازندران به ترتیب آقایان طبرسی، آملی لاریجانی، سیفی، معلمی، توکل و پیشنمازی پیشتاز هستند.

آیت الله محسن اراکی کاندیدای مجلس خبرگان از در حوزه انتخابیه استانمرکزی آرا بیشتری نسبت به سایر کاندیداها کسب کرده است.

آیات عباس کعبی و جزایری کاندیداهای مجلس خبرگان از در حوزه انتخابیه استان خوزستان آرا بیشتری نسبت به سایر کاندیداها کسب کرده اند.

سیدحسن عاملی از در حوزه انتخابیه استان اردبیل نسبت به سایرین پیشتاز است.

آیت الله اسلامیان کاندیدای مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه استانچهارمحال و بختیاری پیشتاز است.

ساعت 04:43-  حسن خسته بند از حوزه انتخابیه  بندر انزلی در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:42- ناصر علی منصوریان از حوزه انتخابیه  گناباد و بجستان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:41- نتایج آخرین شمارش آرا مجلس خبرگان رهبری در برخی از حوزه های انتخابیه بدین شرح است:

آیت الله محمد دانش زاده (معروف به مومن) در اکثر قریب به اتفاق صندوقهای شمارش شده در حوزه انتخابیه قم اکثریت را به دست آورده است.

آیت الله حسینی بوشهری با اکثریت آراء به عنوان نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان انتخاب شد.

آیت الله شاهچراغی در استان سمنان و آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در استان کهگیلویه و بویراحمد به مجلس خبرگان رهبری راه یافتند.

ساعت 04:38- سید محمد سادات ابراهیمی از حوزه انتخابیه شوشتر و گتونددر شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:37- سید حسین نقوی حسینی از حوزه انتخابیه ورامین در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:36- حشمت الله فلاحت‌پیشه از حوزه انتخابیه اسلام اباد غرب و دالاهو در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:35- محمد علی پور مختار از حوزه انتخابیه بهار و کبودر آهنگ در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:34- فرهاد تجری از حوزه انتخابیه قصرشیرین ، سرپل ذهاب و گیلانغرب در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:33- غلام‌محمد زارعی از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:32- نتایج شمارش آرا مجلس خبرگان بدین شرح است:

حوزه انتخابیه استان اصفهان؛ سیدیوسف‌ طباطبایی‌نژاد، مرتضی‌مقتدایی، عبدالنبی‌نمازی، سیدابوالحسن‌مهدوی و عبدالمحمود عبدالهی

حوزه انتخابیه استان خراسان رضوی؛ سید احمد علم الهدی و سیدمحمود هاشمی شاهرودی

حوزه انتخابیه استان همدان؛ سید مصطفی موسوی اصفهانی و غیاث‌الدین طه‌محمدی

ساعت 04:31- عدل هاشمی پور از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:30- نتایج شمارش آرا در برخی از حوزه‌های انتخابیه بدین شرح است:

حوزه‌های انتخابیه اردکان: محمدرضا تابش

حوزه‌های انتخابیه گچساران: تاجگردون

حوزه‌های انتخابیه چناران و طرقبه: محمد دهقان

حوزه‌های انتخابیه بهشهر، گلوگاه و نکا: محمدعالی شاعری

حوزه‌های انتخابیه شاهرود: سید حسن حسینی

حوزه‌های انتخابیه اردستان: طباطبایی نژاد

حوزه‌های انتخابیه ساری: علی اصغر یوسف نژاد و محمد دامادی

حوزه‌های انتخابیه قائمشهر: عبدالله رضیان و کمال علیپور

حوزه‌های انتخابیه زیرکوه و قاین: فرهاد فلاحتی

حوزه‌های انتخابیه ارومیه: نادر قاضی پور

ساعت 04:29- حسین امیری از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:28- احمد حمزه از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:21- مسعود گودرزی و عبدالرضا مرادی بعنوان دو نفر اصلی به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی ممسنی و رستم راه یافتند و هیچ کدام نتوانستند حداقل آرای لازم برای برنده شدن در این دور را کسب کنند.

ساعت 04:20- محمدعلی حسین‌زاده از حوزه انتخابیه مراغه در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:19- حبیب‌الله دهمرده و احمد‌علی کیخا از حوزه انتخابیه زابل در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:12- تا کنون نتایج راه یافتگان به مجلس شورای اسلامی در میان اقلیت های دینی بدین شرح است:

کلیمیان، سیامک مره‌صدق

مسیحیان آشوری، یوناتن بت‌کلیا 

مسیحیان ارمنی شمال، کارن خانلری

ساعت 04:11- آیت الله ابوالقاسم وافی به عنوان نماینده یزد در مجلس خبرگان انتخاب شد.

ساعت 04:10- ولی داداشی از حوزه انتخابیه آستارا در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:08- از مجموع 110 صندوق در حوزه انتخابیه رشت تا کنون:

جعفرزاده   ۱۳۶۹۴

کوچکی نژاد  8179

عظمتی  7540

حسنی   5230

آقازاده 4978

ساعت 04:06- حبیب‌الله مهمان نواز از حوزه انتخابیه خراسان شمالی به عنوان نماینده مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 04:04- عباسعلی سلیمانی و مولوی نذیر‌احمد سلامی از حوزه انتخابیهسیستان و بلوچستان به عنوان نماینده مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفتند.

ساعت 04:01- نتایج غیررسمی انتخابات تا الان:

نتیجه شمارش آرا در حوز انتخابیه شوشتر و گتوند تا الان بدین شرح است:

سادات ابراهیمی ۲۷۰۰۰
گیلانی ۱۴۹۰۱
بنی عگبه ۸۵۱۱
سادات ۷۰۱۰
خرم دل ۲۵۷۳

داریوش اسماعیلی در حوزه انتخابیه سروستان، کوار و خرامه پیشتاز است.

ترتیب شمارش آرا در حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون به شرح زیر است:

ابوترابی
احمدی
سورانی

نتیجه شمارش آرا در حوز انتخابیه کوهدشت، تا الان بدین شرح است:

الهیار ملکشاهی: 63800
محمد آرادبخت: 45900
علی امامی: 23000

درحوزه‌های شمالی ایلام، نامزدها به این ترتیب پیشتازند:

جلال میرزایی
لطیف صادقی
سارا فلاحی
سلام امینی
روح اله ناصرزاده
سجاد امیدی

نتیجه شمارش آرا در حوزهٔ انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان، بویین و میاندشت بدین شرح است:

محمد علی اسفنانی 13278
اکبر ترکی 16518
رضا شریفی 13226

نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه فسا بدین شرح است:

جمالی: ۳۸۸۶
حسن‌پور: ۱۲۳۸
دوگانی: ۱۱۰۰

نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه الیگودرز بدین شرح است:

خدابخشی۹۳۱۶
گنجی۷۶۹۵
توکلی۶۰۸۲
رحمانی۲۴۳۳
قاسمی۷۱۹۵
اصلانی۳۲۸۴

نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه قائن و زیرکوه از مجموع ۳۶۲۹۱ رای شمارش شده بدین شرح است:

فلاحتی ۱۰۹۳۹
هروی ۷۷۱۹
اسماعیلی ۷۶۲۳

نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده بدین شرح است:

عدل هاشمی۳۵۰۰۰
علی کامرانی۲۳۰۰۰
سیدمحمدموحد۱۹۰۰۰

نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه قم، تا این لحظه به شرح زیر است:

امیرآبادی 36432
علی لاریجانی 26256
ذوالنور 23354
آشتیانی 16212
بنایی 8598

محمد حسین قربانی از حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و کیاشهر در شمارش آرا پیشی گرفت.

سید جواد ساداتی نژاد از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل در شمارش آرا پیشی گرفت.

ابوالفضل ابوترابی از حوزه انتخابیه نجف آباد اصفهان پیشتاز انتخابات است.

سیدابوالفضل موسوی از حوزه انتخابیه یزد و اشکذر در شمارش آرا پیشی گرفت.

قرجه طیار از حوزه انتخابیه گنبدکاووس در شمارش آرا پیشی گرفت.

رنجبرزاده از حوزه انتخابیه اسدآباد در شمارش آرا پیشی گرفت.

محمدکاظمی و احد آزادیخواه از حوزه انتخابیه ملایر در شمارش آرا پیشی گرفتند.

بهروز بنیادی از حوزه انتخابیه کاشمر و بردسکن و خلیل آباد در شمارش آرا پیشی گرفت.

 فرهاد فلاحتی از حوزه انتخابیه قاین و زیرکوه در شمارش آرا پیشی گرفت.

سیدصادق طباطبایی‌نژاد از حوزه انتخابیه اردستان در شمارش آرا پیشی گرفت.

کمال دهقانی فیروز آبادی از حوزه انتخابیه تفت و میبد در شمارش آرا پیشی گرفت.

محمدمهدی مفتح از حوزه انتخابیه تویسرکان در شمارش آرا پیشی گرفت.

سیدمحمدجواد ابطحی از حوزه انتخابیه خمینی‌شهر و درچه در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 03:55-  آمار حوزه انتخابیه قم تا این لحظه
امیرآبادی 70656
لاریجانی 51445
ذوالنور 44456
آشتیانی 38582
بنایی 19376
طلایی  17825

ساعت 03:51-  محمدعلی حسین‌زاده در حوزه انتخابیه مراغه در شمارش آرا پیشی گرفته است.

ساعت 03:45-  رئیسی از حوزه انتخابیه خراسان جنوبی و مجتهد شبستری از حوزه انتخابیه آذربایجان شرقی به مجلس خبرگان رهبری راه یافتند.

ساعت 03:39-  احمد خاتمی از حوزه انتخابیه کرمان به مجلس خبرگان قطعی راه یافته است.

ساعت 03:36- نتایج غیررسمی که تا الان برنده انتخابات شناخته شده‌اند:

کرمان:
کهنوج: احمد حمزه
زرند: حسین امیری
رفسنجان: محمدی انارکی

کهگیلویه و بویراحمد:
کهگیلویه، بهمئی و چرام: عدل هاشمی
گچساران: غلامرضا تاجگردون
بویراحمد و دنا: غلام‌محمد زارعی

کرمانشاه:
سرپل ذهاب: تجری
اسلام آباد غرب: فلاحت‌پیشه

چهار محال و بختیاری:
اردل: کاظمی

سمنان:
شاهرود: حسینی

خوزستان:
شوشتر و گتوند: سادات ابراهیمی

خراسان رضوی:
گناباد: منصوریان
کاشمر: بنیادی

بندر انزلی: حسن خسته بند

اصفهان:
فریدونشهر: شریفی
اردستان: طباطبایی‌نژاد
خمینی‌شهر: ابطحی

نطنز و قمصر : صفاری نطنزی

البرز:
ساوجبلاغ: بهمنی

مازندران:
بابلسر: نانواکناری

یزد:
اردکان: تابش
تفت و میبد: دهقانی فیروزآبادی


الیگودرز : خدابخشی

همدان:
تویسرکان:محمدمهدی مفتح


اسد آباد: اکبررنجبرزاده

قزوین:
تاکستان: طاهرخانی

ساعت 03:35-  در حوزه انتخابیه زاهدان، پس از شمارش ٨٦ صندوق از مجموع ١٨٠ صندوق:
یارمحمدی: ٥٠٥٠٠
عزیزیان: ٤٢٥٠٠
شهریاری: ٣٦٠٠٠

ساعت 03:23-  اسدالله قره خانی از حوزه انتخابیه علی آبادکتول در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 03:20- ابوالفضل حسن بیگی از حوزه انتخابیه دامغان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 03:17- فرماندار فردوس گفت: با اکثریت آرا محمدرضا امیرحسنخانی به عنوان نماینده مردم شهرستانهای فردوس، طبس، بشرویه و سرایان به مجلس دهم راه یافت.

ساعت 03:02-  محمود بهمنی از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 03:01-  نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه قم تا این لحظه به شرح زیر است:

امیرآبادی 49500
علی لاریجانی 35300
ذوالنور 31000
آشتیانی 26900
بنایی 12500
طلایی 10300

ساعت 03:00- احمد همتی از حوزه انتخابیه  سمنان، مهدیشهر و سرخه در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 02:59- محمدرضا پورابراهیمی از حوزه انتخابیه  آستانه کرمان و راوردر شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 02:59- علیم یارمحمدی و  غلامرضا عزیزیان از حوزه انتخابیه زاهدانبه عنوان نماینده مجلس در شمارش آرا پیشی گرفتند.

ساعت 02:59-  *آقای شادمهر کاظم زاده از حوزه دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره در دور اول با بیش از ٥٠هزار رأی به مجلس راه یافت.

ساعت 02:59-  * جدید‌ترین خبر از شمارش آرا در حوزه انتخابیه رودبار به شرح زیر است:

آقاجانی ۱۲۱۲
اکبرزاده۱۶۲
بابایی۱۱۸۱
جلوه ۲۰۰
جمالی ۲۳۶۵
حکیمی ۱۱۷۲
رضایی زاده۲۱
سپرده۶۱۳
صفایی ۱۲۵۳
ضیایی ۱۱۱ لطفی ۱۰۲۱
مرعشی ۲۲۳۴
میرزایی ۸۳۴

ساعت 02:59- * حوزه انتخابیه فومن به شرح زیر است:

ناصر عاشورى ۴۴۵۳
مهدى افتخارى ۴۳۶۱
خلیل بهروزى فر ۳۸۶۲

ساعت 02:58- * نتیجه شمارش ۵١ صندوق حوزه انتخابیه رشت به شرح زیر است:

جعفرزاده 7050
عظمتی 3850
کوچکی‌نژاد 3700
اقازاده 2700

ساعت 02:58-  * در حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد، این افراد پیشتاز هستند:

جلیل رحیمی
جهان آبادی
اسداللهی

ساعت 02:57-  * از مجموع حدود ۷۲ هزار رای شمارش شده در گرگان، برای انتخابات خبرگان:

آیت الله نورمفیدی حدود ۵۲ هزار رای
آیت الله شاهرودی حدود ۲۱ هزار رای
آیت الله سعدی حدود ۱۳ هزار رای

ساعت 02:57-  *در حوزه انتخابیه فراهان و آشتیان؛

حسینی ۱۷۰۰
صلاحی ۲۷۰۰
بیاتی ۴۷۰۰

ساعت 02:57-  *در تربت حیدریه خراسان رضوی:

باستانی١١۵۶٧
خسروی ۵۶٨٩

ساعت 02:56- * در حوزه انتخابیه میمه و شاهین شهر؛

 حسینی ۸۴۶۶
حاجی ۷۰۳۱
قربان ۱۶۳۵

ساعت 02:55- * حوزه انتخابیه شهرستان‌های رفسنجان و انار استان کرمان:

محمدى ٢١۴٣۵
حسینى ١۴۵٢٧
پورغلامعلى٩۴٣٢
توحیدى۵۴٣۶

ساعت 02:55-  * در حوزه انتخابیه اقلید، از ۴۰۰۰۰ رای،
افضلی ۱۷۰۰۰
صالحی ۱۰۰۰۰
طاهری ۹۰۰۰

ساعت 02:54-  * در حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار علی بختیار پیشتاز است و در جمالی نفر دوم است

ساعت 02:53-  * نتایج شمارش آرا در حوزه اردل:

علی کاظمی ۲۷۵۶۹
فروغ فرهادیان ۲۱۳۵۲
سیدقباد مرتضوی ۱۶۶۵۱
غلامرضا حمزه ۱۶۱۴۷
حمیدرضاعزیزی۱۴۹۸۷
علی (جنگی) رئیسی ۱۴۷۲۹
خداداد خدادادی ۹۸۷۹
رسول پژوهش ۸۷۸۹
سید داریوش رحیمی ۶۰۵۱
کرمی مفرد۵۹۸۱
نوذری چلیچه ۵۶۵۴
شیرانی ناغانی۳۸۷۰
بهرامی گهروئی۳۴۱۲
خدادادی کوهرنگی۲۶۵۸
محمد رئیسی ۲۲۱۱
هرمز سهرابی۸۹۰

ساعت 02:53-  * نتایج شمارش خبرگان استان همدان از ۴۵۰۰۰ رای ماخوذه:

آیت الله موسوی ۲۴۰۰۰
آیت الله محمدی ۱۴۰۰۰
حجت الاسلام رازینی ۸۹۰۰
حجت الاسلام شعبانی ۸۹۰۰

ساعت 02:52-  * ترتیب آرای نامزدهای حوزه انتخابیه بیجار تاکنون به شرح زیر است:

زندیان
کریمیان
جمشیدی
گل محمدی

ساعت 02:52- * آخرین نتایج آرا در الیگودرز:

خدابخشی۸۱۲۵
گنجی۶۸۱۵
توکلی۵۳۵۶
رحمانی۲۲۶۵
قاسمی۶۴۲۶
اصلانی۲۹۸۹

ساعت 02:52-  * نتیجه شمارش آرا در حوزهٔ "شوشتر و گتوند" بدین شرح است:

سادات ابراهیمی ۲۷۰۰۰
گیلانی ۱۴۹۰۱
بنی عگبه ۸۵۱۱
سادات ۷۰۱۰
خرم دل ۲۵۷۳

ساعت 02:50- * در حوزه انتخابیه سروستان، کوار و خرامه داریوش اسماعیلی نماینده فعلی پیشتاز است.

ساعت 02:50-  * ترتیب آرای تاکنون حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون به شرح زیر است:

ابوترابی
احمدی
سورانی

ساعت 02:50- * در شهرستان کوهدشت، این افراد پیشتاز هستند:

الهیار ملکشاهی: 63800
محمد آرادبخت: 45900
علی امامی: 23000

ساعت 02:49- * نتیجه شمارش آرا در حوزهٔ "در باغملک" بدین شرح است: 

سید هادی طباطبایی ۸۵۰۰ رای
سیدقاسم موسوی: ۶۵۰۰ رای

ساعت 02:44- * نتیجه شمارش آرا در حوزهٔ "ایذه" بدین شرح است: 

عیسی قلی احمدی نیا۱۲۰۰۰رای
سیدهادی طباطبایی: ۹۰۰۰رای
هدایت اله خادمی: بیش از ۷۰۰۰ رای

ساعت 02:43- * درحوزه شمالی استان ایلام، نامزدها به این ترتیب پیشتازند:

جلال میرزایی
لطیف صادقی
سارا فلاحی
سلام امینی
روح اله ناصرزاده
سجاد امیدی

ساعت 02:42-  * نتیجه شمارش آرا در حوزهٔ "فریدن، فریدونشهر، چادگان، بویین میاندشت" بدین شرح است:

محمد علی اسفنانی 13278
اکبر ترکی 16518
رضا شریفی 13226

ساعت 02:42- * نتیجه شمارش آرا در حوزهٔ "فسا" بدین شرح است:

جمالی: ۳۸۸۶
حسن‌پور: ۱۲۳۸
دوگانی: ۱۱۰۰

ساعت 02:41-  * نتیجه شمارش آرا در حوزهٔ "الیگودرز" بدین شرح است:

خدابخشی۹۳۱۶
گنجی۷۶۹۵
توکلی۶۰۸۲
رحمانی۲۴۳۳
قاسمی۷۱۹۵
اصلانی۳۲۸۴

ساعت 02:41- * نتیجه شمارش آرا در حوزه قائن و زیرکوه:

از ۳۶۲۹۱ رای شمارش شده،
فلاحتی ۱۰۹۳۹
هروی ۷۷۱۹
اسماعیلی ۷۶۲۳

ساعت 02:40-  * نتیجه شمارش آرا در حوزهٔ "کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده"بدین شرح است:

عدل هاشمی۳۵۰۰۰
علی کامرانی۲۳۰۰۰
سیدمحمدموحد۱۹۰۰۰

ساعت 02:40- * نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه قم، تا این لحظه به شرح زیر است:

امیرآبادی 36432
علی لاریجانی 26256
ذوالنور 23354
آشتیانی 16212
بنایی 8598

ساعت 02:27- محمد حسین قربانی از حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و کیاشهردر شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 02:19- سید جواد ساداتی نژاد از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگلدر شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 02:18- ابوالفضل ابوترابی از حوزه انتخابیه نجف آباد اصفهان پیشتاز انتخابات است.

ساعت 02:17-  سیدابوالفضل موسوی از حوزه انتخابیه یزد و اشکذر در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 02:17-  قرجه طیار از حوزه انتخابیه گنبدکاووس در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 02:16-  رنجبرزاده از حوزه انتخابیه اسداباد در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 02:16- محمدکاظمی و احد آزادیخواه از حوزه انتخابیه ملایر به عنوان نماینده مجلس در شمارش آرا پیشی گرفتند.

ساعت 02:12- سیدمحسن علوی، فرزند وزیر اطلاعات برنده انتخابات لامردشد.

ساعت 02:09-  اخبار رسیده از استان البرز حاکی از پیشی گرفتن "آیت الله میرباقری" در انتخابات مجلس خبرگان است.

ساعت 02:08- نقوی حسینی با ٤٨ هزار رای فعلا بیشترین آرا را در ورامیندارد.

ساعت 02:05- حسن روحانی، هاشمی رفسنجانی و موحدی کرمانی از حوزه انتخابیه استان تهران پیشتار هستند.

ساعت 02:03- علیرضا اسلامیان فقیه از حوزه انتخابیه استان چهارمحال و بختیاری به عنوان نماینده مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 02:02- بهروز بنیادی از حوزه انتخابیه کاشمر و بردسکن و خلیل آباد در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 02:01- فرهاد فلاحتی از حوزه انتخابیه قاین و زیرکوه در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 02:00- سید ابراهیم رئیسی از حوزه انتخابیه استان خراسان جنوبی به عنوان نماینده مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 01:59- سیدصادق طباطبایی‌نژاد از حوزه انتخابیه اردستان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 01:58- کمال دهقانی فیروز آبادی از حوزه انتخابیه تفت و میبد در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 01:58- حمیدرضا حاجی بابایی از حوزه انتخابیه همدان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 01:57- محمدمهدی مفتح از حوزه انتخابیه تویسرکان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 01:57- سیدمحمدجواد ابطحی از حوزه انتخابیه خمینی‌شهر و درچهدر شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 01:55-  اصولگریان در تمام حوزه های انتخابیه خراسان جنوبی از رقبای خود پیشی گرفته اند.

ساعت 01:55- پایان اخذ رای در سراسر کشور؛ برآورد اولیه از آرای ماخوذه نشان می دهد مشارکت در کل کشور حدود 33 میلیون و در تهران این میزان حدود دو میلیون و 800 بوده است.

ساعت 01:54-  نانواکناری از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدون کنار در شمارش آرا پیشی گرفت./ مقداد نجف نژاد پس از 5 دوره نمایندگی با بهارستان خداحافظی می کند.

ساعت 01:53-  سید مصطفی موسوی اصفهانی ز حوزه انتخابیه استان همدانبه عنوان نماینده مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 01:50- طبق آخرین آمار آقای امیرآبادی با کسب بیشترین آرا و با اختلاف زیاد نفر اول استان قم و آقای لاریجانی دوم شدند

ساعت 01:39- آیت الله مجتهد شبستری( مورد تایید روحانیت و جامعه مدرسین ) از حوزه آذربایجان شرقی به مجلس خبرگان راه یافت.

ساعت 01:37- اخبار رسیده از خراسان رضوی حاکی از پیشی گرفتن آیات "علم‌الهدی" و "شاهرودی" در انتخابات مجلس خبرگان است/رجا

ساعت 01:35- بر اساس اخبار واصله، "سید احمد خاتمی"  از حوزهٔ انتخابیهٔاستان کرمان برای مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 01:17- با شمارش آرا تاکنون محمدرضا امیرحسنخانی (اصولگرا) در حوزه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان پیشتاز است.

ساعت 01:10- چهار ‏استان نمایندگان خود در مجلس خبرگان را شناختند؛سمنان: آیت الله سیدمحمد شاهچراغی/ بوشهر: سیدهاشم حسینی بوشهری/کهگیلویه: ملک حسینی/ قم: محمد مومن

ساعت 00:57- در حوزه انتخابیه نهبندان-سربیشه: بعد از شمارش آراء تعدادی از صندوق های حوزه مذکور، تاکنون آقای نظر افضلی "کاندیدای اصولگرا" با تعداد رای قاطع از رقیب خود "مصطفی نخعی" پیش افتاده است.

ساعت 00:55- در حوزه انتخابیه قاین- زیرکوه: بعد از شمارش آراء تعداد قابل توجهی از صندوق های حوزه مذکور، رفتن آقای فرهاد فلاحتی "کاندیدای اصولگرا" به مجلس قطعی شد.

ساعت 00:54- محمد خالدی سردشتی از حوزه انتخابیه لردگان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 00:51- سید حسن حسینی از حوزه انتخابیه شاهرود و میامی در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 00:36- کهگیلویه: از تعداد ۸۸۹۰۴ رای؛ ۱- عدل هاشمی پور؛ ۳۶۵۴۹  /  ۲- علی کامرانی مقدم ۲۹۷۸۷ / ۳- محمد موحد ۲۱۳۲۱

ساعت 00:35- دنا و بویراحمد: ۱- غلام محمد زارعی ۶۶۹۷۳ /  ۲- ستار هدایت خواه ۴۹۵۰۸/ ۳- بهرامی ۳۲۸۷۰ / ۴- روشنفکر ۳۲۰۶۷

ساعت 00:30- قاسم احمدی لاشکی از حوزه انتخابیه  نوشهر و چالوس، کجور و کلاردشت در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 00:29-  سید موسی موسوی از حوزه انتخابیه لامرد و مهر در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 00:28- سید هاشم حسینی بوشهری از حوزه انتخابیه استان بوشهر به عنوان نماینده مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 00:27- حسین نیازآذری بهرام سعادتی از حوزه انتخابیه بابل در شمارش آرا پیشی گرفتند.

ساعت 00:26-  نادر قاضی پور از حوزه انتخابیه ارومیه در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 00:25- عبدالوحید فیاضی از حوزه انتخابیه نور و محمودآباد در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 00:24- آقایان عبدالله رضیان و کمال علیپور از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار در شمارش آرا پیشی گرفتند.

ساعت 00:23-  سید شرف الدین ملک حسینی از حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان نماینده مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 00:22-  سید محمد شاهچراغی از حوزه انتخابیه استان سمنان به عنوان نماینده مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 00:21- غلامرضا تاجگردون از حوزه انتخابیه گچساران و باشت در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 00:20- علی اصغر یوسف نژاد و  محمد دامادی از حوزهٔ انتخابیهٔ ساری و میاندورد در شمارش آرا پیشی گرفتند.

ساعت 00:19-  محمد مومن(دانش زاده قمی) از حوزه انتخابیه استان قم به عنوان نماینده مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفت.

ساعت 00:18-  تا ساعت 21، میزان مشارکت در کل کشور حدود 70 درصد و در تهران حدود 60 درصد بوده است.

ساعت 00:17- احمد انارکی محمدی از حوزه انتخابیه انار و رفسنجان در شمارش آرا پیشی گرفت.

 

 

 

www.nasimonline.ir/.../آخرین-اخبار-از-نتایج-غیررسم...
 
Translate this page
15 hours ago - ساعت 14:24- آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد .... ساعت 10:26- فارس/ آمار قطعی نتایج انتخابات بر اساس گزارش‌های ..... اصلی به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی ممسنی و رستم راه یافتند و ...

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای ...

www.rajanews.com/.../آخرین-نتایج-شمارش-آراء-انتخا...
 
Translate this page
13 hours ago - آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی/ پیشتازی ... استان فارس: طبق آخرین اخبار آیت‌الله سید علی‌اصغر دستغیب و آیت‌الله احمد بهشتی پیشتاز هستند ... در حوزه ممسنی و رستم: گودرزی (اصلاح‌طلب).

نتایج لحظه به لحظه انتخابات در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم

shiraze.ir/.../نتایج-لحظه-به-لحظه-انتخابات-در-حوزه-ان...
 
Translate this page
17 hours ago - نتایج لحظه به لحظه انتخابات در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم ... نام و نام خانوادگی کاندیدایانتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه ممسنی و رستم, تعداد آراء ...

نتیجه ی انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی سال 1394

newpanjereh.rozblog.com/post/192
 
Translate this page
18 hours ago - نتیجه ی انتخابات مجلس دهم شهر مشهد | خبرخوان - صفحه اصلی ... نتایج انتخابات نهمین دوره یمجلس شورای اسلامی در استان زنجان · موقعیت کدام . ..... حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامیحوزه ممسنی و رستم نام نویسی کرده .

معتبرترین و گسترده ترین نظرسنجی انتخابات حوزه ...

noorabad.com/.../معتبرترین-و-گسترده-ترین-نظر...
 
Translate this page
Feb 7, 2016 - در این نظرسنجی اسامی تمامی نامزدهای حوزه انتخابیه ممسنی و رستم بر اساس ... شورای اسلامی ممسنی ، نظرسنجی انتخابات مجلس شورای اسلامی رستم ...

برچسب ها - نظرسنجی انتخابات مجلس شورای اسلامی ممسنی

noorabad.com/.../نظرسنجی%20انتخابات%20مجلس%2...
 
Translate this page
دو نامزد مدعی انتخابات مجلس شورای اسلامی ممسنی و رستم... هستند که در بین 6 شانس ... نفر در رستم سخنرانی خواهند داشت امروز در شهرستان ممسنی... کد خبر: ۲۲۷۲ تاریخ ...

نتایج رسمی و قطعی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

www.icana.ir/Fa/News/191176
 
Translate this page
نتایج قطعی و رسمی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را می توانید در خبرگزاری خانه ... حوزه انتخابیهممسنی و رستم: آقای نوذر شفیعی با کسب ۷۳۷/۴۸ رأی از مجموع ۶۵۸/۱۱۴ .... قائم شهر و سوادکوه و جویبار:کمال علی پورخنکداری با کسب 57449 رأی و ...

نتیجه نهای شمارش ارا در شهرستان ممسنی و رستم - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=نتیجه...شهرستان+ممسنی...رستم
 
Translate this page
وی بیان کرد: برای برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در مجموع 209 شعبه اخذ رای برای شهرستان های ممسني و ...

درحال بروزرسانی/ اعلام نتایج غیررسمی انتخابات مجلس ... - فارس

www.farsnews.com/newstext.php?...
 
Translate this page
Fars News Agency
13 mins ago - نتایج غیررسمی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور اعلام شد. به گزارش خبرنگار سیاسی ... شاهین شهر، برخوار و میمه, حسینعلی حاجی‌دلیگانی, اصولگرا, 1. نجف‌آباد، تیران و کرون ....رستم و ممسنی, 1. کازرون, رضازاده ...

نتایج نهایی شورای اسلامی ممسنی ورستم - آخرین اخبار ایران و جهان

khabarduni.ir/search/?...شورای+اسلامی+ممسنی+ورستم
 
Translate this page
وی تصریح کرد: با مشخص شدن وضعیت شهرستان ممسني، اصولگرایان استان فارس برای حضور در دهمین دورهانتخابات مجلس شوراي اسلامي در تمامی حوزه های انتخابیه ...

نتيجه دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي شهرستان اقليد ...

cheshmehrana.sainaweb.com/page-639666.html
 
Translate this page
نتيجه دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي شهرستان اقليد (همگام با شمارش آرا) ... اسلامي شهرستان,شهرستان اقليد ,اقليد همگام ,شوراي اسلامي ,مجلس شوراي ... نهایی ممسنی و رستمنتیجه انتخابات مجلس دهم در حوزه شبستر| نتیجه نهایی انتخابات ممسنی| ...

کاندیدا های تایید شده ممسنی و رستم - آخرین اخبار ایران و جهان

khabarduni.ir/search/?q=کاندیدا...ممسنی+و+رستم
 
Translate this page
اقشار مختلف مردم فارس از نقاط مختلف فارس با حضور در شهرستان ممسني،در مراسم ... دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان به صورت ... وی با اشاره به اینکه نتیجه نهايی تاييد صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان امروز اعلام ...

اسامی تایید صلاحیت شدگان مجلس دهم نورآباد ممسنی

khabarduni.ir/search/?q=اسامی...مجلس+دهم...ممسنی
 
Translate this page
صلاحیت دو کاندیدای مجلس شورای اسلامی در البرز تایید شد ... صلاحيت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی ، اسامي تاييد صلاحيت شدگان رادر اختیار ..... اعلام نتیجه بررسی صلاحيت داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در 
بازدید : 96 تاریخ : شنبه 08 اسفند 1394 زمان : 14:47 نویسنده : cc نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
  • کل مطالب : 193
  • کل نظرات : 0
  • افراد آنلاین : 3
  • تعداد اعضا : 0
  • آی پی امروز : 31
  • آی پی دیروز : 108
  • بازدید امروز : 86
  • باردید دیروز : 172
  • گوگل امروز : 26
  • گوگل دیروز : 81
  • بازدید هفته : 395
  • بازدید ماه : 2,115
  • بازدید سال : 8,907
  • بازدید کلی : 166,352
  • مطالب