close
تبلیغات در اینترنت

صلوات

کفاشیان در انتخابات فدراسیون فوتبال به چه کسی رای داد؟
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

نیوز

ه گزارش 9صبح به نقل از ورزش سه؛ این اتفاق در حالی رخ داد که قرار گرفتن نام شیخ سلمان رئیس بحرینی کنفدارسیون فوتبال آسیا در بین کاندیداهای اصلی شائبه های زیادی را رقم زد که علی کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران در روز انتخابات به کدام گزینه رای داده و تصمیم او در آینده فوتبال ایران چه تاثیری خواهد گذاشت به خصوص که اینفانتینو چند هفته قبل از انتخابات در بین کشورهای آسیایی ایران را برای سفر انتخاب کرد و به تهران آمد.پیرو همین سئوالات بد ندیدیم به سراغ عباس ترابیان دبیر کمیته…

کفاشیان در انتخابات فدراسیون فوتبال به چه کسی رای داد؟

ه گزارش 9صبح به نقل از ورزش سه؛ این اتفاق در حالی رخ داد که قرار گرفتن نام شیخ سلمان رئیس بحرینی کنفدارسیون فوتبال آسیا در بین کاندیداهای اصلی شائبه های زیادی را رقم زد که علی کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران در روز انتخابات به کدام گزینه رای داده و تصمیم او در آینده فوتبال ایران چه تاثیری خواهد گذاشت به خصوص که اینفانتینو چند هفته قبل از انتخابات در بین کشورهای آسیایی ایران را برای سفر انتخاب کرد و به تهران آمد.

پیرو همین سئوالات بد ندیدیم به سراغ عباس ترابیان دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال برویم که او در پاسخ به این سئوالات گفت:«در یک برهه از زمان که مربوط به دو ماه قبل می شد علی کفاشیان با توجه به روابط نزدیک با شیخ سلمان فکر می کردند او انتخاب اصلح تری برای ریاست فیفا است چون به هر حال همواره با رئیس بحرینی چشم در چشم بودند و شناخت نسبی از افکار او داشتند. اما بعد از سفر اخیر اینفانتینو به ایران که شامل بحث های زیادی هم شد این نظر رئیس فدراسیون فوتبال کاملا تغییر کرد چون موارد مطرح شده از جانب اینفانتینو بیشتر به دل کفاشیان نشست تا شیخ سلمان.شاید به همین خاطر هم بود که بعد از رفتن اینفانتینو آقای کفاشیان در اظهار نظری از ایشان حمایت کردند اما این که واقعا رئیس فدراسیون پشت اتاقک چوبی فیفا به چه کسی رای داد را نمی دانم».

او در ادامه تصریح کرد:«نظر شخصی خود من این بود که منافع ایران در همکاری بیشتر با فیفا است تا کنفدارسیون فوتبال آسیا چون وقتی اینفانتینو کشور ما را به عنوان لیدر آسیا انتخاب کرده و خوب می دانست ممکن است سفرش به تهران با ترکش های زیادی از سوی کشورهخای عربی روبرو شود به ایران آمده و مدعی می شود که ایران را به عنوان فلات بلند قاره انتخاب کرده تا با ایستادن در آن همه آسیا او را ببینند پس قطعا صلاح در رای دادن به او و همکاری بیشتر با فیفا است».

ترابیان در خصوص این که کمیته اجرایی afc تصمیم گرفته بود از شیخ سلمان حمایت کند اما اگر ایران این گونه رفتار نکرده باشد ممکن است به مشکل بخورد، تصریح کرد:«نظر شخصی خودم را می گویم.ما بیشتر از این چیزی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا نصیب مان شده بیشتر به دست نمی آوریم و شیخ سلمان هم بیشتر از این به ایران بها نمی دهد بنابراین باید به سمت فیفا برمی گشتیم.ما یک معاونت مهم در آسیا داریم و با چند کرسی دیگر و مسلما از این بیشتر جایگاه نمی توانستیم به دست بیاوریم ضمن این که من اعتقاد دارم تمام آسیا برخلاف اخبار حامی شیخ سلمان نبودند و سران شرق آسیا مسلما به گزینه های دیگر رای دادند چون زیاد از شیخ سلمان دل خوشی ندارند و از او دلگیر هم هستند چون تصمیم گرفته مقر afc را از مالزی به بحرین منتقل کند و این یعنی گرفتن قدرت از شرق آسیا و بردن به غرب».

دبیر کمیته بازاریابی در خصوص این که تصمیم کفاشیان در انتخابات موضع شخصی بوده یا نه، افزود:«موضع و تفکرات شخصی آقای کفاشیان بوده مبتنی بر رعایت منافع ملی فوتبال ایران .با توجه به این که کاندیدها مادام العمر روی میز ریاست نخواهند بود مسلما رئیس فدراسیون هم با در نظر گرفتن این منافع تصمیم گیری کرده است. به شخصه اعتقاد دارم ما در دیپلماسی فیفا بردیم و برنده بازی شدیم چون با شناختی که از اینفانتینو دارم خوب می دانم که الان در ذهن او تداعی شده که رای ایران به او بوده است. در آخرین تماس تلفنی که با ایشان یک روز قبل از انتخابات داشتم با این پیامش روبرو شدم که امیدوارم ایران قوی همچنان در جایگاه قدرتمند خود باقی بماند.

3

www.varzesh3.com/.../ایران-در-انتخابات-فیفا-به-چه-...
 
Translate this page
3 hours ago - سرانجام انتخابات ریاست فدراسیون بین المللی فوتبال به پایان رسید و ... زد که علی کفاشیان بهعنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران در روز انتخابات به کدام ... رئیس فدراسیون پشت اتاقک چوبی فیفا به چه کسی رای داد را نمی دانم».

کفاشیان به چه کسی رای داد؟ - فرارو

fararu.com/fa/news/.../کفاشیان-به-چه-کسی-رای-داد
 
Translate this page
17 hours ago - به گزارش تسنیم، علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان یکی ... کفاشیان در این رقابتانتخاباتی به جیانی اینفانتینو رأی داد‌، به مانند ...

ایران در انتخابات فیفا به چه کسی رای داد؟ - فوتبال آنلاین

footballonline.ir/News.aspx?ID=109557
 
Translate this page
2 hours ago - سرانجام انتخابات ریاست فدراسیون بین المللی فوتبال به پایان رسید و ... چون موارد مطرح شده از جانب اینفانتینو بیشتر به دل کفاشیان نشست تا شیخ سلمان. ... رئیس فدراسیون پشت اتاقک چوبی فیفا به چه کسی رای دادرا نمی دانم».

کفاشیان در انتخابات ریاست فیفا به چه کسی رای داد؟

www.irinn.ir/.../کفاشیان-در-انتخابات-ریاست-فیفا-...
 
Translate this page
18 hours ago - علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در انتخابات ریاست فدراسیون جهانی فوتبال بهجیانی اینفانتینو رئیس سوئیسی منتخب این ...

کفاشیان به چه کسی رأی داد؟ - صراط

www.seratnews.ir › ورزش › ورزشی
 
Translate this page
16 hours ago - رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در انتخابات ریاست فدراسیون جهانی فوتبال به رئیس سوئیسی منتخب این فدراسیون رأی داد.

کفاشیان به چه کسی رای داد؟

bankdariirani.ir/fa/news/.../کفاشیان-به-چه-کسی-رای-د...
 
Translate this page
14 hours ago - رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در انتخابات ریاست فدراسیون جهانی فوتبال به رئیس سوئیسی منتخب این فدراسیون رأی داد.

کفاشیان به چه کسی رأی داد؟ | شبکه اطلاع رسانی مرصاد

mersadnews.ir/news/.../کفاشیان-به-چه-کسی-رأی-داد؟
 
Translate this page
6 hours ago - به گزارش مرصاد به نقل از فدراسیون فوتبال، پس از برگزاری انتخابات فیفا، علی کفاشیان با سایت رسمی فدراسیون گفت‌وگوی کوتاهی را انجام داد.

الف - رای کفاشیان رای در انتخابات فیفا به چه کسی بود؟

alef.ir/vdcayynew49neo1.k5k4.html?334940
 
Translate this page
16 hours ago - رئیس فدراسیون فوتبال ایران تاکید کرد رایش در انتخابات فدراسیون جهانی مخفی است و جایی اعلام نکرده به ...

کفاشیان در انتخابات ریاست فیفا به چه کسی رای داد؟ / شبکه ...

khabarfarsi.com/ext/15906496
 
Translate this page
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از تسنیم،علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان یکی از 207 

بنابراین شک ندارم حالا او نگاه ویژه تری در فیفا به فوتبال ایران در آسیا خواهد داشت».

بازدید : 34 تاریخ : شنبه 08 اسفند 1394 زمان : 15:22 نویسنده : cc نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 198
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 69
 • بازدید امروز : 19
 • باردید دیروز : 96
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 51
 • بازدید هفته : 199
 • بازدید ماه : 2,175
 • بازدید سال : 26,859
 • بازدید کلی : 184,304
 • مطالب