close
تبلیغات در اینترنت

صلوات

بوتاکس دیسپورت
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

نیوز

در چند سال اخیر به علت افزایش چند برابری قیمت دلار عملا استفاده دیسپورت نوع انگلیسی اصل بسیار کم شده چرا که قیمت ان تقریبا سه برابر شده و ظاهرا کیفیت ان هم کمی افت هست چرا که قبلا با مارک اصل انگلیس وارد می شد و اکنون اولا در بازار کمیاب است و دوما گران و ثانیا مارک ساخت ترکیه بر روی ان نوشته شده. دارو یا مارک بعدی بوتاکس تزریقی در بازار بوتاکس کره ای اصل است به نام نورونوکس ، که متاسفانه این مارک هم بعد از عید ، در عرض یک ماه قیمت فروش ان دو برابر شد ، از طرفی تاثیر ان نسبتا ضعیف است و باید دوز…

بوتاکس دیسپورت

در چند سال اخیر به علت افزایش چند برابری قیمت دلار عملا استفاده دیسپورت نوع انگلیسی اصل بسیار کم شده چرا که قیمت ان تقریبا سه برابر شده و ظاهرا کیفیت ان هم کمی افت هست چرا که قبلا با مارک اصل انگلیس وارد می شد و اکنون اولا در بازار کمیاب است و دوما گران و ثانیا مارک ساخت ترکیه بر روی ان نوشته شده.

دارو یا مارک بعدی بوتاکس تزریقی در بازار بوتاکس کره ای اصل است به نام نورونوکس ، که متاسفانه این مارک هم بعد از عید ، در عرض یک ماه قیمت فروش ان دو برابر شد ، از طرفی تاثیر ان نسبتا ضعیف است و باید دوز بالاتری تزریق شود مثلا برای یک نفر کامل ( اخم و پیشانی و اطراف چشم ) اگر با دوز مناسب و موثر تزریق شود شخص باید حدود چهارصدهزار تومان بپردازد . لذا در عمل انچه که عملا توسط اغلب متخصصین پوست ( نه همه ) با قیمت نسبتا و تاثیر و دوام اثر مناسب تزریق میشود بوتاکس درجه یک چینی است .

توضیح اینکه بوتاکس های چینی در بازار برا اساس قیمت و کیفیت درجه یک - دو - و سه دارد و درصورت تزریق بوتاکس نوع درجه یک در صورتیکه با متد مناسب و توسط پزشک با تجربه تزریق شود هم قیمت ان مناسب است و هم تاثیر خوب و هم عوارض ان حداقل است و میتوان تا حدود زیادی ان را با نورونوکس کره ای مقایسه کرد ( تاثیر خوب - دوام مناسب و عوارض کم و در مقابل قیمت بسیار کمتر ) نکته قابل توضیح و واقعیت اول اینکه بر روی بوتاکس های چینی اغلب نام کانادا درج شده که این واقعیت ندارد و علت اینست که چون اغلب مردم ایران از نام تولیدات چین می ترسند وارد کنندگان و فروشنده ها لیبل کانادا را به جای چین روی ان می چسبانند .

واقعیت دوم اینست که بوتاکس های چینی هم مثل هر کالای دیگری خوب و بد دارد و نمونه ان اینکه اغلب محصولات در بازارهای اروپا و امریکا تولید چین هست ( منتها درجه یک ان ) لذا نهایتا این پزشک هست که در بین تمام مارک های چینی موجود در بازار نوع مرغوب و درجه یک ان را خریداری و برای مراجعه کننده خود تزریق کند .

در انتها توضیحاتی مختصر در مورد اینکه اساسا بوتاکس چیست و مکانیسم یا نحوه تاثیران دراز بین بردن یا کاهش چین وچروک های با منشا عضلانی چگونه است. توكسين بوتولينوم A كه با نام تجاري بوتاكس عرضه ميشود نوعي پروتئين پيچيده است كه از يك باكتري به نام كلستريديوم ترشح ميشود و ميتواند مسموميتهاي شديد غذايي ايجاد كند. جهت كاربردهاي پزشكي این فراورده بهصورت خالص و استريل براي استفاده تزريقي فراوري ميشود.

بوتاكس پس از تزريق، جذب عضله ميشود و در پايانههاي عصبي كه فرمان انقباض را به عضلات ميرسانند مستقر ميشود. در اين محل بوتاكس از آزاد شدن يك واسطه شيميايي به نام استيل كولين- كه مسئول انقباض عضلاني است- جلوگيري ميكند، در نتيجه دستور انقباض به عضله نميرسد و در حقيقت نوعي فلج عضلانی موقت ايجاد ميشود كه 3 تا 6 ماه طول ميكشد.

عدمانقباض عضلات زير پوستي باعث محو شدن و از بين رفتن چين و چروكهاي پوست روي عضله ميشود تزريق بوتاكس يكي از روشهايي است كه امروزه به فراواني جهت صاف كردن چين و چروكهاي صورت و ايجاد ظاهري جوانتر در افراد به كار ميرود.

چين و چروكهاي ناشي از اخم که در بين ابروها يا روي پيشاني ايجاد ميشود و چروكهاي اطراف چشم كه در موقع خنده ظاهر ميشود تا حد زيادي پس از تزريق بوتاكس محو ميشود. برای انکه هر شخص متوجه شود که ایا دچار چروک اخم, چروک پیشانی یا چرروک اطراف چشم است و شدت چروک در چه حد و میزانی است و نهایتا تزریق بوتاکس نیاز هست یا نه ، تستی وجود دارد . در اینه بدون اینکه پیشانی و اخم خود رامنقبض کنید در حالت عادی به خودتان نگاه کنید ......

حالت اول : اگر در این حالت در هر کدام از نقاط فوق یعنی اخم و پیشانی و دورچشم چروک داشتید این بدان معنا است که شدت چروک شما شدید است یا در حال شدید شدن است ، حالت دوم : اگر بدون منقبض کردن به پیشانی و اخم و دور چشم خود نگاه کنید وچینو چروک نبینید ولی بعد از منقبض کردن متوجه شوید اخم و پیشانی شما چین دارد و هنگام تبسم ببینید که خطوط دور چشم شما خود را نشان می دهد این نشان می دهد یا دچار چروک هستید.

ولی هنوز پیشرفته و عمیق نشده و در این صورت تاثیر تزریق بوتاکس در از بین بردن این چروک ها ۱۰۰ درصد و کامل است ولی در حالت اول که چروک شدید است تزریق بوتاکس کاملا چین و چروک ها را از بین نمی برد و حدودا ۷۰ تا ۸۰ درصد موثر است و این بدان معنی است که بعداز تزریق شما نمی توانید اخم و پیشانی و دور چشم را منقبض کنید ولی در حالت عادی و بدون منقبض کردن شما متوجه خطوطی در نواحی فوق خواهید شد.

البته این بدان معنی نیست که شما نباید بوتاکس تزریق کنید چراکه در صورت عدم تزریق برشدت چروک شما هر سال افزوده خواهد شد لذا علاوه بر تاثیر ۷۰ تا ۸۰ درصدی در کاهش این چین ها اگر منظم هرسال دوبار بوتاکس تزریق شود نه تنها از پیشرفت ان جلوگیری میشود بلکه شدت چروک هم بعد از ۲ تا ۴ سال کمتر هم می شود درضمن در مواردی که شدن چین اخم شدید است و بدون منقبض کردن دچار شیار یاشکاف عمیق شده علاوه بر تزریق بوتاکس لازم است ژل های کلاژن یا هیالورونیک اسید هم در چین اخم تزریق شود در اینصورت ۹۰ تا ۱۰۰ درصد چین عمیق اخم اصلاح و پر میشود .

بهترین مارک بوتاکس - دکتر محمد علی بیات شهبازی فوق ...

www.tawoos.ir/post/39
 
Translate this page
Feb 27, 2014 - با اطمینان می توان ادعا کرد که دیسپورت ( Dysport ) بهترین مارک بوتاکس در ایران برای از بین بردن چین و چروک صورت و داشتن صورتی نرم با ...

ایرنا - بوتاکس مفید یا مضر؟

www.irna.ir/.../NewsPri...
 
Translate this page
Islamic Republic News Agency
Apr 28, 2014 - به عنوان مثال، درحالی که در یک دیدگاه استفاده از هر نوع بوتاکس به عنوان یک سم ... وی با بیان اینک تنها یک داروی انگلیسی به نام دیسپورت مجوز و ...

بوتاکس یا دیسپورت ؟ کدامیک برای رفع چین و چروک موثرتر ...

www.drdabirzadeh.ir/index.php?ToDo...AID=4073
 
Translate this page
بوتاکس1 یا دیسپورت2 ؟ کدامیک برای رفع چین و چروک های صورت موثرتر است ؟آنچه در میان مردم به " بوتاکس&quo.

بوتاکس|دیسپورت

clinicprestige.com/morepaper.php?pid...بوتاکس
 
Translate this page
بوتاکس|دیسپورت تزریق بوتاکس BOTOXشایعترین اقدام سرپایی برای جوانسازی (نیمه فوقانی صورت) است. بوتاکسمدت هاست که به عنوان معیار طلایی برای ...

بوتاکس چینی یا دیسپورت - پزشک آنلاین

www.pezeshkonline.ir/index.php?ToDo...AID...
 
Translate this page
در چند سال اخیر به علت افزایش چند برابری قیمت دلار عملا استفاده دیسپورت نوع ... دارو یا مارک بعدی بوتاکستزریقی در بازار بوتاکس کره ای اصل است به نام ...

راهکارهائی برای طولانی تر کردن اثربخشی بوتاکس یا دیسپورت

www.drshizarpoor.ir/index.php?ToDo...AID=4617
 
Translate this page
بوتاکس یا دیسپورت از مؤثرترین روشهای درمان چروک صورت است.همانطور که درمقاله"چندنکته مهم دربارهبوتاکس" گفته شد،اثر شل کنندگی و فلج.

تزریق دیسپورت - آپارات

www.aparat.com/v/dJMcV/تزریق_دیسپورت
 
Translate this page
Jan 23, 2015 - حسین http://mosaferian.com تزریق دیسپورت دیسپورت,دانلود فیلم بوتاکس,فیلم تزریق
بازدید : 44 تاریخ : پنجشنبه 13 اسفند 1394 زمان : 3:4 نویسنده : cc نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 198
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 69
 • بازدید امروز : 47
 • باردید دیروز : 96
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 51
 • بازدید هفته : 227
 • بازدید ماه : 2,203
 • بازدید سال : 26,887
 • بازدید کلی : 184,332
 • مطالب