close
تبلیغات در اینترنت

صلوات

3 تا 5 اسفند 94 / آخرین مهلت ثبت نام ارشد سراسری 95
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

نیوز

سوم تا پنجم اسفند، فرصتی دوباره برای ثبت نام در کنکور ارشد 95   مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به تعیین مهلت جدید شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سال 95 گفت: داوطلبان در روزهای 3 تا 5 اسفند ماه می توانند در آزمون ثبت نام کنند.   حسین توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: برای مساعدت و همراهی با داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال 95، افرادی که تاکنون موفق به ثبت نام در این آزمون نشده اند؛ می توانند در روزهای سوم تا پنجم اسفندماه برای…

3 تا 5 اسفند 94 / آخرین مهلت ثبت نام ارشد سراسری 95

سوم تا پنجم اسفند، فرصتی دوباره برای ثبت نام در کنکور ارشد 95

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به تعیین مهلت جدید شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سال 95 گفت: داوطلبان در روزهای 3 تا 5 اسفند ماه می توانند در آزمون ثبت نام کنند.

 


حسین توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: برای مساعدت و همراهی با داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال 95، افرادی که تاکنون موفق به ثبت نام در این آزمون نشده اند؛ می توانند در روزهای سوم تا پنجم اسفندماه برای شرکت در آزمون اقدام کنند.


وی گفت: ترتیبی اتخاذ شده است که این افراد در روزهای سوم تا پنجم اسفندماه سال جاری با مطالعه دفترچه راهنما، در صورت واجد شرایط بودن بتوانند با تکمیل فرم تقاضانامه در این آزمون شرکت کنند.


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد سال 95 در روزهای 16 تا 25 آذرماه انجام شده است و تاکنون 700 هزار و 65 نفر در این آزمون ثبت نام کردند.


توکلی با بیان اینکه 366 هزار و 485 نفر زن و 333 هزار و 580 نفر مرد در این آزمون شرکت کرده اند، خاطرنشان کرد: آزمون کارشناسی ارشد سال 95 اردیبهشت 16 و 17 ردیبهشت ماه 95 برگزار می شود.


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد نحوه پرداخت هزینه این آزمون توضیح داد: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود داوطلبان لازم است به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است؛ با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت 300 هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام نسبت به خرید سریال ثبت نام اقدام کنند.


توکلی افزود: هر داوطلب می تواند علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی خود (کد رشته امتحانی اول) از میان 66 کد رشته امتحانی که در دفترچه راهنما به عنوان کد رشته های شناور مشخص شده نسبت به انتخاب کد رشته امتحانی دوم از میان کد رشته امتحانی شناور اقدام کنند. این داوطلبان ضرورت دارد برای ثبت کد رشته امتحانی دوم نیز در تقاضانامه اینترنتی 300 هزار ریال دیگر نیز بابت وجه ثبت نام برای شرکت در آزمون کد رشته امتحانی دوم پرداخت و یک سریال اعتباری دیگر دریافت کنند.


وی با اشاره به شرکت در دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی اظهار کرد: بر اساس ضوابط داوطلبانی که علاقمند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی باشند لازم است با پرداخت 92 هزار ریال دیگر،

برای شرکت در گزینش دوره های مذکور اقدام کنند.

 


** مهلت ثبت نام در کاردانی علمی کاربردی دیگر تمدید نمی شود


فرصت ثبت نام در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی ساعت ۲۴ امشب ۲۷ بهمن به پایان می رسد و دیگر تمدید نمی شود.


توکلی افزود: تاکنون ۱۰۵ هزار ۶۷۴ نفر در این دوره ها ثبت نام کرده اند و امروز آخرین فرصت ثبت نام در این دوره ها است.


وی یادآور شد: کدرشته محل های جدید و اصلاحات اعلام شده درخصوص برخی از رشته های تحصیلی در دفترچه راهنمای پذیرش دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه ۱۳۹۴ نیز اعلام شده است که داوطلبان می توانند با توجه به آن در این دوره ها ثبت نام کنند.


توکلی خاطرنشان کرد: آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کرده اند در صورت علاقمندی می توانند در مهلت تعیین شده با مراجعه به بخش ویرایش اطلاعات نسبت به ویرایش کدرشته محلهای انتخابی اقدام کنند.


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: ظرفیت پذیرش بیش از ۳۰۵ هزار نفر است.

 


** ثبت نام ۵۸ هزار نفر در دوره های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


مشاور عالی سازمان سنجش از ثبت نام ۵۸ هزار نفر در دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد.


توکلی افزود: کدرشته محل های جدید و اصلاحات درخصوص برخی از رشته های تحصیلی این نوع پذیرش اعلام شده است و تاکنون ۵۸ هزار و ۹۲۱ نفر در این دوره ها ثبت نام کرده اند.


وی تاکید کرد: داوطلبان پذیرش در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه ۱۳۹۴ تا چهارشنبه ۲۸ بهمن فرصت دارند در این پذیرش ثبت نام کنند.


توکلی خاطرنشان کرد: آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کرده اند در صورت علاقمندی می توانند در مهلت تعیین شده با مراجعه به بخش ویرایش اطلاعات نسبت به ویرایش کدرشته محل های انتخابی اقدام کنند.


برچسب ها: ارشد 95, کارشناسی ارشد95, آزمون کارشناسی ارشد 95, کارشناسی ارشد 95, ارشد95, آخرین مهلت ثبت نام ارشد 95

 

آخرین مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی 94-95 دانشگاه جامع

 
آخرین مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی 94-95 دانشگاه جامعامشب آخرین مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی 94 دانشگاه جامع

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: امروز 27 بهمن ماه آخرین فرصت برای ثبت نام برای دوره‌های کاردانی علمی کاربردی است.

 

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: مهلت ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزشی مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ساعت 24 امروز سه شنبه 27 بهمن ماه تمدید شده است‌. 
 
 
 
وی افزود: تا ساعت 8 صبح امروز 105 هزار و 674 داوطلب نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده‌اند.
 
 
توکلی خاطرنشان کرد: آن دسته از داوطلبانی که تا کنون نسبت به ثبت نام خود اقدام نکردند می‌توانند در این مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را انجام دهند.

3 تا 5 اسفند 94 / آخرین مهلت ثبت نام ارشد سراسری 95 - دانلود ...

libarshad1388.blogsky.com/1394/.../3-تا-5-اسفند-94...
Translate this page
حسین توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: برای مساعدت و همراهی با داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال 95، افرادی که تاکنون موفق ...

مهلت دوباره ثبت نام ارشد 95-96 / فرصت سه روزه اسفند - دانلود ...

libarshad1388.blogsky.com/1394/.../مهلت-دوباره-ثبت...
Translate this page
Dec 22, 2015 - امشب آخرین مهلت ثبت نام در کنکور ارشد 95 / مهلت تمدید نمی شود .... فرصت مجدد ثبت نامجاماندگان کنکور سراسری 94 - 95 آخرین . .... نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 95 نشده اند در روزهای 3 تا 5اسفندماه می توانند در این آزمون ثبت نام می .

آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارشد و دکتری آزاد 95-96 / شنبه ...

libarshad1388.blogsky.com/1394/.../آخرین-مهلت-ثبت...
Translate this page
Dec 30, 2015 - مهلت ثبت نام تمدید شد : تا ساعت 24 روز 15 بهمن 94 .... Translate this page 3 hours ago - آخرین مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 95 - قبل تمدید . ... آزمون ارشد دانشگاه سراسری Translate this page زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ... 5 days ago - ثبت نام دکتری و کارشناسی ارشد سال 1395 دانشگاه آزاد اسلامی تا .

کنکور

konkur.in/
Translate this page
جشن تولد 5 سالگی سایت کنکور · کلوب کنکور افتتاح شد .... سوم تا پنجم اسفند، فرصتی دوباره برای ثبت نام در کنکور ارشد 95. 27 بهمن 1394. امشب آخرین مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی 94 دانشگاه جامع. 27 بهمن 1394. سرگردانی این .... 3 بهمن 1394. سوالات برگزیده دینامیک در آزمونهای سراسری و قلمچی و گزینه 2 و سنجش . 29 دی 1394.
You've visited this page 4 times. Last visit: 6/11/15

تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد آزاد | مستر تست ؛ وب ...

mastertest.ir/1394/.../تمدید-مهلت-ثبت-نام-کارشناسی-ا...
Translate this page
Dec 30, 2015 - فرصت ثبت نام در دوره های کارشناسی ارشد 95 -96 دانشگاه آزاد اسلامی تا 13 دی ماه تمدید شد | اخرین فرصت ثبت نام در آزمون ارشد آزاد 95 - 96. ... امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد .... اگه منظورتون سراسری که تموم شده مهلتش اما اگه آزاد میخوایین ارشد ثبت نام ..... 15-5-23-112659img12114426 ...

سازمان سنجش آموزش کشور

www.sanjesh.org/
Translate this page
ثبت نام آزمون سراسری سال 1395 · اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص تمديد ... رشته هاي تحصيلي نيمه متمرکز در مرحله تکميل ظرفيت آزمون سراسري سال 94 ... در باره تمديد مهلت ثبت نام براي متقاضيان ثبت نامدر پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره ... در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون ورودی تحصيلات تكميلي (دوره‌های کارشناسی ارشد ...

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال 95 ...

pnuna.com/1394/.../تمدید-ثبت-نام-ارشد-فراگیر-95-...
Translate this page
هزینه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت شانزدهم (سال 95) دانشگاه ... 11 و 12 اسفند ماه انجام می شود و آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت شانزدهم (سال 95) در ... برای اطلاع از آخرین اخبار پذیرش و اعلام نتایج پذیرفته شدگان رشته های کارشناسی ارشد ... بله از 3 تا 5 اسفندماه مجددا امکان ثبت نام ارشد آزمون سراسری فراه
بازدید : 77 تاریخ : جمعه 30 بهمن 1394 زمان : 18:51 نویسنده : cc نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 198
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 69
 • بازدید امروز : 4
 • باردید دیروز : 96
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 51
 • بازدید هفته : 184
 • بازدید ماه : 2,160
 • بازدید سال : 26,844
 • بازدید کلی : 184,289
 • مطالب